Outsourcing
projektowy
Outsourcing projektowy

Firma OT2S oferuje usługi outsourcingu informatycznego w zakresie realizacji projektów informatycznych w całości lub części. Usługa ta jest kierowana do firm posiadających w swoich zasobach działy IT, które realizując projekty wewnętrzne część prac wykonują we współpracy z firmami trzecimi.

Pokaż więcej

Outsourcing
obsługa informatyczna
Outsourcing obsługa informatyczna

Usługa obsługi informatycznej firmy obejmuje wszystkie zadania realizowane zwykle w firmie przez informatyka lub dział IT. Obejmuje trzy obszary: administrowanie, wsparcie techniczne, serwis sprzętu i oprogramowania.

Pokaż więcej

 

Bezpieczeństwo
danych i systemów
Bezpieczeństwo danych i systemów

Bezpieczeństwo danych i systemów stanowi zestaw usług projektowych, wdrożeniowych, doradczych i szkoleniowych mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa danych przechowywanych i przetwarzanych w systemach IT przedsiębiorstwa.

Pokaż więcej

Usprawnienie
i weryfikacja strefy IT
Usprawnienie i weryfikacja strefy IT

Są to specjalistyczne usługi związane z: budową, modernizacją i rozwojem infrastruktury IT (rozwój warstwy sieciowej, systemowo-sprzętowej i aplikacyjnej). Ot2s pomaga dobrać rozwiązania, nadzoruje prace wdrożeniowe oraz realizuje projekty.

Pokaż więcej

Gwarantujemy czas realizacji na awarie:

  • czas reakcji na zgłoszenie do 30 minut
  • problemy systemowe udzielamy w pierwszej kolejności zdalnie
  • poważna awaria systemowa serwera, przywrócenie danych, do 12h od zgłoszenia
  • awaria sprzętowa serwera, przywracamy do 24h od zgłoszenia, funkcjonalność całego systemu
  • awaria urządzeń teleinformatycznych (router, switch, okablowanie strukturalne) w zależności od dostępności sprzętu lecz nie dłużej niż 24h od zgłoszenia

Sprawdź i przekonaj się, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Zawsze mobilizujemy wszystkie siły i najlepszych ekspertów, aby nie tylko usunąć każdą awarię, ale także zapobiec jej, zanim jeszcze nastąpi.

10 minutowy
czas reakcji
sprzęt zastępczy
dedykowany opiekun
i 24 help desk
Jesteśmy certyfikowanym partnerem

Kontakt